Welkom bij Scouting Hasselo

Scouting Hasselo
Jean Louis Pisuissestraat 46
7558 LS Hengelo
074-277 4530

Uitslag zonnestrijd

Geplaatst op 30 december 2014 door Niek Evers

In de periode van 24 september tot en met 31 oktober was de zonnestrijd gaande. De zonnestrijd was een verkiezing tussen 170 scoutinggroepen in Nederland met als doel om zonnepanelen te winnen voor het clubgebouw. De beste vijf krijgen gratis zonnepanelen geïnstalleerd op het dak van hun clubgebouw.

Inmiddels is de actie al bijna twee maand afgelopen en hebben wij helaas niet gewonnen. De vijf scoutinggroepen die wel gewonnen hebben staan hieronder vermeldt:

1. De Albert Schweitzergroep uit Woerden
2. Scouting Erasmus uit Oosterhout
3. Scouting ’t Jagertje uit Hulst
4. Scouting Ragay Redoz uit Harderwijk
5. Scouting van Woesikgroep uit Wassenaar

Onze felicitaties natuurlijk aan deze vijf scoutinggroepen. Ter vergelijking de eerste plaats had 3776 stemmen vergaart en wij als Scouting Hasselo hadden 188 stemmen. Desalniettemin willen wij als Scouting Hasselo iedereen graag bedanken voor het uitbrengen van zijn of haar stem. Jullie kunnen alles rustig nalezen op onderstaand webadres:

http://www.zonnestrijd.nl/nieuws/vijf-scoutinggroepen-winnen-zonnepanelen/

Wij wensen jullie allemaal een fijne jaarwisseling en een gelukkig 2015!