Informatie Explorers

De website voor alle
Explorernieuwtjes

Installatie

Geplaatst op 14 oktober 2017 door Thymo van Beers

Hallo allemaal,

Vrijdag hebben we de nieuwe Explorers geïnstalleerd die laatst zijn overgevlogen.
Graag verwelkomen wij Kevin, Tim en Eline bij de groep. Wij weten zeker dat het een jaar vol gelach en plezier word. Wij hebben veel nieuwe ideeën voor dit jaar dus wij weten zeker dat dit goed komt.

 
 
 

Na de installatie hebben we weer ons jaarlijkse Burgertower wedstrijd gedaan. Het is hier bij de bedoeling dat er in teams gestreden wordt om de beste burger te maken. Ze hebben hier voor twee recepten die verteld welke ingrediënten hun burger moet bevatten. Het team dat de lekkerste en aantrekkelijkste burger maakt wint. Het verliezende team moet afwassen. Felicitaties aan Esmee en Kevin voor de beste burgers!

Groetjes van Esmee en Thymo. 🙂

test