Informatie Explorers

De website voor alle
Explorernieuwtjes

Flamegame

Geplaatst op 20 februari 2018 door Thymo van Beers

De Explorers hebben laatst weer een flamegame georganiseerd, de stam heeft ook gezellig met ons meegedaan.

Allereerst begint iedereen met een aantal spellen. Hiermee kunnen punten worden verdient die later weer gebruikt kunnen worden om materialen van te kopen. Bij het eerste spel moesten de 3 groepen zo veel mogelijk paaltjes omkegelen met een voetbal. Per paaltje dat om was kon er een punt verdient worden.
Het tweede spel was een wedstrijd tussen de teams waarbij er vanaf het hek tot aan het gras een touw geknoopt moest worden a.d.h.v. een estafette.

Nadat de groepen punten hadden verzameld kon de flamegame beginnen. Elk groepje kon met zijn punten een aantal hulpmiddelen inruilen, onder andere lucifers, vuursteen, extra hout en bijltjes. Daarna was het aan de groepjes om zo snel mogelijk een touwtje dat boven de vuurplaatsen was gespannen door te branden, de groep die dit het snelst deed wint.

Samen met de Stam was het weer een gezellige avond.

Groet,
De Explorers