Informatie Scouts

De website voor alle
Scoutsnieuwtjes

Scouts opkomst

Geplaatst op 15 mei 2019 door Roosmarijn Tijhuis

Afgelopen week (9 mei) een erg leuke opkomst gehad!

De Scouts hebben een groot spel gespeeld dat een mix was van Colonisten van Catan en het havenspel. Het doel van het spel was om zoveel mogelijk grondstoffen te verzamelen om dorpen en steden te bouwen. Bij verschillende havens in de buurt van de blokhut konden de Scouts bijvoorbeeld hout, graan of steen verzamelen. Hier moesten ze uiteraard wel een opdrachtje voor doen. Bij de ene haven werd er een knoop gemaakt, er is LINGO gespeeld en er werd met houten palen geworpen. Dit alles om zo snel mogelijk een dorp te bouwen. De groep die het grootste dorp heeft gemaakt heeft gewonnen. Het spel is gewonnen door de groep die dit jaar meedoet aan de RSW!