Welkom bij Scouting Hasselo

Scouting Hasselo
Jean Louis Pisuissestraat 46
7558 LS Hengelo
074-277 4530

2016 goed beginnen!

Geplaatst op 8 februari 2016 door Dennis de Jong

Hallo allemaal,

Om het jaar eens goed te beginnen hebben wij, net als vorig jaar, een boerenkoolmaaltijd georganiseerd voor alle leden + familie van Scouting Hasselo. Nadat de grote pannen weer uit de schuur werden gehaald en de industriebranders aangesloten waren kon het maken beginnen. Veel aardappels koken, spekjes bakken, zuurkoolspek en rookworst koken en niet te vergeten, de stamppotten stampen. Terwijl de koks bezig waren met de maaltijd, begon de rest van de kader zich te buigen over het hout. Kettingzaag en bijl in de hand en net zolang doorgaan totdat alles in je lichaam is verzuurt! Je moet tenminste wat over hebben voor een mooi kampvuurtje.

Eindelijk! het eten was klaar en iedereen was binnen, wat een aantal ! Ik heb niet alle koppen geteld maar er waren minstens 60 mensen binnen, een aantal om tevreden over te zijn lijkt ons! Nadat het startschot gegeven was kon iedereen beginnen, tijdens het opscheppen zagen we al snel dat het eten goed gelukt was, complimentjes naar de koks! Onder het genot van een warm kampvuurtje en lekker eten kwamen de leukste gesprekken aan bod, wij denken dat dit een erg geslaagde boerenkool maaltijd was wat zeker weer voor herhaling vatbaar is!

Leden en familie bedankt voor de gezellige middag!

 

test