Informatie Explorers

De website voor alle
Explorernieuwtjes

Nieuw seizoen

Geplaatst op 15 september 2013 door Dennis de Jong

Het is weer begonnen, het nieuwe seizoen. De oudere Explorers zijn overgevlogen naar de Stam en bij de Explorers hebben we een nieuw lid: Nick kole. Na een tijdje is die weer terug bij scouting hasselo. Er is niet alleen een nieuw lid bij gekomen maar ook een nieuwe begeleider: Maarten noordanus.

De Explorers bestaan nu dus uit 3 begeleiders en 4 Explorers. We weten nu al dat dit een zeer geslaagd seizoen gaat worden. We hebben al wat plannen voor de komende tijd zoals het lokaal aanpassen, we willen het een beetje verven en we willen een nieuwe vloer erin hebben.

We houden jullie lezers op de hoogte als we weer iets leuks te melden hebben!

Gegroet de Explorers